Oferujemy swoim klientom najwyżej jakości usługi w zakresie wytwarzania suplementów diety. Działamy jako producent kontraktowy, a w zakres naszej oferty wchodzi m.in.:

powdersNapełnianie saszetek typu stickpack

To niewielkich rozmiarów podłużne opakowania, do których nasypuje się proszek lub wypełnia substancjami o konsystencji żelowej. Proces ten odbywa się po uprzedniej walidacji efektywności mieszania wsadu. Wykonywanie produkcji na zlecenie marki podlega ścisłej kontroli urządzeń wychwytujących metal. Dla pracowników istotne jest także sprawdzenie, czy saszetki są szczelnie zamknięte. Rocznie naszą taśmę produkcyjną opuszcza ok. 80 milionów opakowań typu stickpack.

blisteringLinie blistrujące

Pozwalają na stosowanie blistrów o różnej wielkości mieszczących zarówno tabletki, jak i kapsułki twarde oraz miękkie. Innowacyjne metody oraz kontrola kamer automatycznie wykrywają pomyłki i odchylenia od normy, co ułatwia jednoczesne usuwanie wadliwych partii. Dzięki sprawnej i efektywnej pracy możemy pochwalić się roczną produkcją blistrów na poziomie 60 milionów sztuk.

 

jarNapełnianie słoiczków i butelek

Inną propozycją w ramach produkcji kontraktowej jest napełnianie opakowań wykonanych z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych kapsułkami, tabletkami oraz postaciami płynnymi suplementów diety

 

hard gelatinKapsułkowanie

Odbywa się w sposób w pełni zautomatyzowany. Kapsułki wypełnia się zarówno twardymi proszkami, jak i peletkami. Na życzenie kontrahenta mogą posiadać otoczki wykonane z różnych materiałów (m.in. pochodzenia roślinnego lub żelowe) i być rozmaitych rozmiarów. Produkujemy ok. 225 milionów kapsułek rocznie. 

 

tabletsTabletkowanie

Uwzględnia wiele usług, w tym m.in. granulację na mokro w złożu fluidalnym oraz powlekanie hydrofilowymi otoczkami. Wszystko to jest możliwe dzięki zaawansowanym technologicznie urządzeniom, umożliwiającym opuszczenie taśm zakładu ok. 75 milionom tabletek w skali roku. 

Jak wygląda produkcja kontraktowa suplementów diety?

Stawiamy na rzetelną współpracę na najwyższym światowym poziomie. Obszar działalności marki nieustannie rozwija się i udoskonala za sprawą wdrażania innowacyjnych rozwiązań i angażowania doświadczonych i specjalistycznie wykształconych pracowników. Na bieżąco wprowadzamy nowe koncepcje i pomysły, tak, aby sprostać stale zmieniającym się normom i oczekiwaniom zawartym w regulacjach. Wyroby powstające w naszych laboratoriach trafiają zarówno na rynek polski, jak i europejski. Zaplecze produkcyjne firmy jest w pełni zautomatyzowane i stale monitorowane. Posiadamy profesjonalne urządzenia do etykietowania, a także kartoniarki oraz zakrętki zakrętarki w różnych rozmiarach.

Kontrahenci mogą być pewni, że zamawiane produkty wytworzone są z zachowaniem najwyższych standardów przy możliwie najniższej cenie. Staramy się, aby realizacja każdego kontraktu dopasowana była do indywidualnych wymagań naszego klienta. Suplementy diety, które opuszczają nasze jednostki badawcze są stale poprawiane pod względem jakości. Pragnąc nieustannie się rozwijać, wprowadzamy także nowe wyroby tworzone zgodnie z obowiązującymi lub wdrażanymi regulacjami prawnymi.

Postaci suplementów diety

Zamówienia realizowane w ramach produkcji kontraktowej prowadzone są w sposób indywidualny i w pełni dopasowany do potrzeb klienta. Należy jednak pamiętać, że postać suplementów diety uzależniona jest od wielu czynników. Pod uwagę bierze się przede wszystkim ich skład. Jako jeden z liderów na rynku oferujemy swoim klientom wiele postaci suplementów diety, w tym:

  • buteleczki i słoiczki o różnej pojemności – mogą być wykonane z kilku rodzajów tworzyw sztucznych (np. szkło, aluminium),
  • blistry – w wielu rozmiarach, stworzone z użyciem różnobarwnych folii,
  • tabletki, w tym powlekane otoczkami wyprodukowanymi na bazie wody,
  • podłużne saszetki typu stickpack – wykorzystywane najczęściej do kilkugramowych porcji substancji,
  • kapsułki twarde – z dwoma rodzajami otoczek (pochodzenia roślinnego, żelatynowych)