Usługi

Wszystkim klientom Europharma Alliance proponuje profesjonalne usługi produkcji kontraktowej w zakresie wytwarzania suplementów diety w następujących formach:

powdersSaszetki typu stickpack

W zakres naszej oferty wchodzi zasypywanie proszków, a także zalewanie żeli do saszetek na zlecenie. Proces ten może odbywać się w środowisku bezpyłowym przy użyciu specjalnych pomp próżniowych, a także z zapewnieniem walidacji efektywność mieszania wsadu. W naszym zakładzie produkcyjnym w codziennej kontroli wykorzystujemy m.in. sita przesiewowe, natomiast całość zasypu jest nadzorowana przez wysokiej klasy urządzenia wychwytujące metal. Po zakończeniu czynności każdorazowo precyzyjnie sprawdzamy, czy saszetki zostały szczelnie zamknięte, przy użyciu metody próżniowej. W naszym asortymencie można znaleźć różnorodne rodzaje folii, a ponadto przygotowaliśmy kilka różnych systemów otwierania saszetek oraz zasypywania wsadu (podajniki ślimakowe i wolumetryczne). Jako producent kontraktowy suplementów diety rocznie możemy wyprodukować około 80 milionów saszetek.

blisteringLinie blistrujące

Specjalizując się w produkcji kontraktowej suplementów diety, mamy wieloletnie doświadczenie w pakowaniu produktów na najnowocześniejszych liniach blistrujących. Dają one możliwość stosowania różnego rodzaju formatów blistrów, do rozmiaru 152 × 92 mm włącznie. W naszym zakładzie produkcyjnym zajmujemy się zarówno zasypywaniem tabletek, jak i kapsułek miękkich oraz twardych. Zastosowanie kamer pozwala nam na automatyczne wychwytywanie błędów oraz jednoczesną eliminację wadliwych wyrobów. Ponadto należąc do grona czołowych producentów suplementów diety w Polsce, udało nam się opracować innowacyjną metodę blistrowania, pozwalającą na uzyskanie efektu wielokolorowego tła, umożliwiając w ten sposób wyróżnienie produktów na tle innych wyrobów dostępnych na rynku. Z naszego zakładu produkcyjnego rocznie wychodzi około 60 milionów blistrów.

 

jarNapełnianie słoiczków i butelek

W Europharma Alliance w ramach usług produkcji kontraktowej proponujemy ponadto napełnianie słoiczków kapsułkami i tabletkami, a także zalewanie suplementów diety w postaci płynów do butelek. Oferujemy słoiczki szklane, aluminiowe, a także wykonane z wysokogatunkowych tworzyw sztucznych. Rocznie w naszym zakładzie możemy procesować około 45 milionów słoiczków oraz 2,5 miliona butelek o pojemności 300 ml.

 

hard gelatinKapsułki twarde

Poza tabletkowaniem oraz blistrowaniem w zakres naszej oferty wchodzi usługa automatycznego wypełniania kapsułek twardych proszkami i peletkami. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń jesteśmy w stanie tworzyć kapsułki praktycznie o każdym rozmiarze, zarówno w otoczce żelowej, jak i pochodzenia roślinnego. W skali roku produkujemy około 225 milionów kapsułek.

 

tabletsTabletki

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom klientów, w ofercie Europharma Alliance można znaleźć szeroką gamę usług w zakresie tabletkowania. W naszym zakładzie wykonujemy między innymi granulację na mokro w złożu fluidalnym, a także specjalizujemy się w powlekaniu tabletek otoczkami wytworzonymi na bazie wody. W skład naszego parku technologicznego wchodzą zaawansowane technologicznie, nowoczesne urządzenia, dzięki którym w skali roku jesteśmy w stanie produkować około 75 milionów tabletek.