Jakość

Quality header

Posiadamy certyfikat z grupy

GFSI Cert
FSSC 22000accepted
BRCGS
IFS Food

System Zarządzania Jakością

FSSC 22000 oraz HACCP
TUV Rheinland
Pobierz nasz Certyfikat
Baza danych klasyfikacji inspekcji
FDA
FDA Inspected Certificate

Dla naszych klientów tworzymy produkty posiadające certyfikaty:

Halal
Halal
EarthKosher
Kosher
industry standard
CGMP
industry standard
GMO FREE
Gluten Free
Gluten Free
Soy Free
Soy Free
100% Vegan
100% Vegan
EU organic food
EU organic food

Wiemy, że nie ma dróg na skróty w obszarze zapewnienia jakości.

Nasz system certyfikacyjny FSSC22000, podobnie jak BRC i IFS, należy do grupy najbardziej restrykcyjnych systemów GFSI (Global Food Safety Initiative).

Jesteśmy objęci programem niezapowiedzianych audytów jednostki certyfikacyjnej TÜV Rheinland.

Jakość i bezpieczeństwo produktów jest naszym nadrzędnym celem i ma swoje źródło w silnym poczuciu odpowiedzialności oraz koncentracji na kulturze bezpieczeństwa żywności. Na każdym etapie rozwoju, wytwarzania, badania, magazynowania, dystrybucji i sprzedaży produktu działamy w oparciu o aktualny i utrzymywany system zarządzania bezpieczeństwem żywności.

Współpracujemy tylko z zatwierdzonymi dostawcami surowców i materiałów opakowaniowych, a proces akceptacji materiałów wyjściowych oparty jest na dokumentacji jakościowej i szczegółowych analizach laboratoryjnych. Podczas produkcji stale kontrolujemy jakość – od przyjęcia materiałów na magazyn, przez procesy wytwarzania, kończąc na badaniach wyrobów gotowych, potwierdzających ich zgodność ze specyfikacją.

Zapewniamy pełną identyfikowalność naszych produktów, weryfikowaną podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych, które pozwalają na nieustanne doskonalenie naszych procesów i skuteczności systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności.

Bazując na współpracy z renomowanymi akredytowanymi laboratoriami badawczymi mamy możliwość przeprowadzenia badań stabilności wyrobów gotowych także w zgodzie z Farmakopeą Europejską – na podstawie formulacji proponujemy klientowi plan analiz w ramach badań standardowych czy przyspieszonych.

Zostańmy w kontakcie

Masz pomysł na nowe rozwiązanie?
Obawiasz się ryzyk rejestracyjnych?
Nie wiesz, jak uzyskać najlepsze rezultaty?

Na wszystkie powyższe pytania odpowiemy w krótkim czasie. Nasz zespół skutecznie podejmuje się nieszablonowych projektów rozwojowych. Skontaktuj się z nami, a dedykowany key account omówi z Tobą kluczowe elementy Twojego pomysłu.

Jeżeli obawiasz się o ochronę Twojej wartości intelektualnej, podpiszemy z Tobą NDA, która zapewni Ci ochronę i swobodną komunikację na temat danych wrażliwych.

Skontaktuj się z nami