Jakość

Quality header

Posiadamy certyfikat z grupy

GFSI Cert
FSSC 22000accepted
BRCGS
IFS Food

System Zarządzania Jakością

FSSC 22000, HACCP oraz ISO 14001
TUV Rheinland
Kliknij aby zweryfikować aktualność certyfikatu:
TUV certificate
TUV certificate
Pobierz nasze certyfikaty
Baza danych klasyfikacji inspekcji
FDA
Fda logo
Certyfikat ISO 45001:2018
(System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy)
Kliknij, aby zobaczyć
certificate
Certyfikat GMP – Dobra Praktyka Produkcyjna
Kliknij, aby zobaczyć
certificate

Dla naszych klientów tworzymy produkty posiadające certyfikaty:

Halal logo
Halal
EarthKosher
Kosher
industry standard
CGMP
industry standard
GMO FREE
Gluten Free
Gluten Free
Soy Free
Soy Free
100% Vegan
100% Vegan
EU organic food
EU organic food

Wiemy, że nie ma dróg na skróty w obszarze zapewnienia jakości.

Nasz system certyfikacyjny FSSC22000, podobnie jak BRC i IFS, należy do grupy najbardziej restrykcyjnych systemów GFSI (Global Food Safety Initiative).

Jesteśmy objęci programem niezapowiedzianych audytów jednostki certyfikacyjnej TÜV Rheinland.

Jakość i bezpieczeństwo produktów jest naszym nadrzędnym celem i ma swoje źródło w silnym poczuciu odpowiedzialności oraz koncentracji na kulturze bezpieczeństwa żywności. Na każdym etapie rozwoju, wytwarzania, badania, magazynowania, dystrybucji i sprzedaży produktu działamy w oparciu o aktualny i utrzymywany system zarządzania bezpieczeństwem żywności.

Współpracujemy tylko z zatwierdzonymi dostawcami surowców i materiałów opakowaniowych, a proces akceptacji materiałów wyjściowych oparty jest na dokumentacji jakościowej i szczegółowych analizach laboratoryjnych. Podczas produkcji stale kontrolujemy jakość – od przyjęcia materiałów na magazyn, przez procesy wytwarzania, kończąc na badaniach wyrobów gotowych, potwierdzających ich zgodność ze specyfikacją.

Zapewniamy pełną identyfikowalność naszych produktów, weryfikowaną podczas audytów wewnętrznych i zewnętrznych, które pozwalają na nieustanne doskonalenie naszych procesów i skuteczności systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności.

Bazując na współpracy z renomowanymi akredytowanymi laboratoriami badawczymi mamy możliwość przeprowadzenia badań stabilności wyrobów gotowych także w zgodzie z Farmakopeą Europejską – na podstawie formulacji proponujemy klientowi plan analiz w ramach badań standardowych czy przyspieszonych.

Zostańmy w kontakcie

Masz pomysł na nowe rozwiązanie?
Obawiasz się ryzyk rejestracyjnych?
Nie wiesz, jak uzyskać najlepsze rezultaty?

Na wszystkie powyższe pytania odpowiemy w krótkim czasie. Nasz zespół skutecznie podejmuje się nieszablonowych projektów rozwojowych. Skontaktuj się z nami, a dedykowany key account omówi z Tobą kluczowe elementy Twojego pomysłu.

Jeżeli obawiasz się o ochronę Twojej wartości intelektualnej, podpiszemy z Tobą NDA, która zapewni Ci ochronę i swobodną komunikację na temat danych wrażliwych.

Skontaktuj się z nami