Pakowanie

Tablet manufacturing

Elastyczna produkcja

Nasze usługi są doceniane przez różnych klientów:
Pharmacy chains
Sieci aptek
Międzynarodowych
Big Pharma
Duże firmy farmaceutyczne
Top 5
Scandinavia
Marki skandynawskie
Jakość premium
Eastern markets
Rynki wschodnie
Efektywność kosztowa

Automatyzuj z nami produkcję:

Technophar logo
Kapsułek miękkich
Ultra III logo
Kapsułek twardych
Inv Pack logo
Saszetek
Sejong logo
Tabletek
Uhlmann logo
Blistrów

Polecają nas:

4U pharma
4U pharma
Dr.Max
Dr. Max
PhytoPharm
PhytoPharm
NutraQ
NutraQ
Elastyczne MOQ dla różnych form gotowych produktów
Uzyskaj wycenę

Obsługiwane formaty:

Blistrowanie
Oferujemy Państwu usługę pakowania kapsułek miękkich, kapsułek twardych oraz tabletek w blistry oraz pakowanie tych blistrów w kartoniki jednostkowe. Dysponujemy nowoczesną linią dostosowaną do dużych serii produkcyjnych- Uhlmann BEC 300, o wydajności do 300 blistrów/ 1 min oraz kartoniarką o wydajności do 150 kartoników/ 1min. Proces blistrowania i pakowania w kartoniki jest w pełni zautomatyzowany. Dla obsługi krótszych serii, dysponujemy także liniami blistrującymi, których wydajność jest zoptymalizowana pod obsługę krótszych szarży produkcyjnych.
Słoiczki

Oferujemy Państwu usługę pakowania kapsułek miękkich, kapsułek twardych oraz tabletek w słoiczki. Korzystamy z ofert wiodących producentów tej formy pakowania. Nasze wyroby pakujemy w słoiczki standardowe, jak i wykonane z PLC, rPET, materiałów PCR. Współpracujemy z wybranymi drukarniami, dzięki czemu możemy zaofertować etykietowanie etykietami o wyszukanych możliwościach zdobieniowych- tłoczenia, metaliza.

Kartoniki
Oferujemy Państwu usługę pakowania blistrów, kapsułek miękkich, kapsułek twardych, tabletek oraz saszetek w kartoniki. Korzystamy z ofert wiodących drukarni. Korzystamy z kartoników wykorzystujących zaawansowane techniki zdobieniowe (hot stamping, metaliza, soft touch, flock), jak i czystych, posiadających certyfikaty ECO. Nasza pakownia jest także dostosowana do realizacji niestandardowych zleceń, obsługiwanych ręcznie.
Pouche

Oferujemy Państwu usługę pakowania kapsułek miękkich, kapsułek twardych, tabletek oraz saszetek w pouche. Współpracujemy z wybranymi producentami pouchy wykonanych w technologii zapewniającej pełną recyklingowalność, przy zachowaniu wysokiego poziomu barierowości. Każdorazowo, możliwość wykorzystania tej formy pakowania, jest konsultowana z technologiem.

Nasza pakownia jest także dostosowana do realizacji niestandardowych zleceń, obsługiwanych ręcznie.

Pytania do usług

Jakie formaty blistrowe Państwo posiadają?

Posiadamy wiele różnych formatów blistrujących, w zależności jaki produkt Państwo chcą zapakować. Aktualne posiadane wykrojniki blistrów to wielkości 106x63, 97x80, 91x65,120x80oraz większe. Wielkość blistra dobieramy pod konkretny produkt oraz ilość produktu jaka ma się na nim znaleźć.

Czy pakują Państwo w blistry Alu-Alu?

Nie, na ten moment nie oferujemy takiej usługi, jednak nasza maszyna blistrująca jest dostosowana do takiej formy pakowania, więc w razie potrzeby oraz odpowiednio dużego zlecenia jesteśmy wstanie wyposażyć ją w odpowiedni format blistrujący.

Czy pakują Państwo w szklane słoiczki?

Tak, jesteśmy wstanie zapakować Państwa produkty w szklane a także plastikowe słoiczki.

Czy realizują Państwo usługę serializacji.

Nie, nie oferujemy takiej usługi. Jest to usługa dedykowana dla rynku farmaceutycznego.

Jak zabezpieczają Państwo słoiczki, aby być pewnym, że produkt jest dobrze chroniony?

W przypadku słoiczków zabezpieczamy je różnymi wkładkami uszczelniającymi, które albo za pomocą kleju aktywowanego przez siłę dokręcenia zakrętki łączą się trwale z brzegiem słoiczka lub stosujemy wkładki termozgrzewalne. Dla dodatkowego zabezpieczenia możemy także zaoferować usługę nałożenie zabezpieczeń termokurczliwych na zakrętki słoiczków.