Pakowanie

-
Tablet manufacturing

Elastyczna produkcja

Nasze usługi są doceniane przez różnych klientów:
Pharmacy chains
Pharmacy chains
International
Big Pharma
Big Pharma
Top 5
Scandinavia
Scandinavia
Premium quality
Eastern markets
Eastern markets
Cost efficiency

Automatyzuj z nami produkcję:

Technophar logo
Kapsułek miękkich
Ultra III logo
Kapsułek twardych
Inv Pack logo
Saszetek
Sejong logo
Tabletek
Uhlmann logo
Blistrów
Twoja własna dedykowana formuła dostępna od:
400 000
dawek jednostkowych
Uzyskaj darmową wycenę

Obsługiwane formaty:

Blistrowanie
Oferujemy Państwu usługę pakowania kapsułek miękkich, kapsułek twardych oraz tabletek w blistry oraz pakowanie tych blistrów w kartoniki jednostkowe. Dysponujemy nowoczesną linią dostosowaną do dużych serii produkcyjnych- Uhlmann BEC 300, o wydajności do 300 blistrów/ 1 min oraz kartoniarką o wydajności do 150 kartoników/ 1min. Proces blistrowania i pakowania w kartoniki jest w pełni zautomatyzowany. Dla obsługi krótszych serii, dysponujemy także liniami blistrującymi, których wydajność jest zoptymalizowana pod obsługę krótszych szarży produkcyjnych.
Słoiczki

Oferujemy Państwu usługę pakowania kapsułek miękkich, kapsułek twardych oraz tabletek w słoiczki. Korzystamy z ofert wiodących producentów tej formy pakowania. Nasze wyroby pakujemy w słoiczki standardowe, jak i wykonane z PLC, rPET, materiałów PCR. Współpracujemy z wybranymi drukarniami, dzięki czemu możemy zaofertować etykietowanie etykietami o wyszukanych możliwościach zdobieniowych- tłoczenia, metaliza.

Kartoniki
Oferujemy Państwu usługę pakowania blistrów, kapsułek miękkich, kapsułek twardych, tabletek oraz saszetek w kartoniki. Korzystamy z ofert wiodących drukarni. Korzystamy z kartoników wykorzystujących zaawansowane techniki zdobieniowe (hot stamping, metaliza, soft touch, flock), jak i czystych, posiadających certyfikaty EKO.Nasza pakownia jest także dostosowana do realizacji niestandardowych zleceń, obsługiwanych ręcznie.
Pouche

Oferujemy Państwu usługę pakowania kapsułek miękkich, kapsułek twardych, tabletek oraz saszetek w pouche. Współpracujemy z wybranymi producentami pouchy wykonanych w technologii zapewniającej pełną recyklingowalność, przy zachowaniu wysokiego poziomu barierowości. Każdorazowo, możliwość wykorzystania tej formy pakowania, jest konsultowana z technologiem.

Nasza pakownia jest także dostosowana do realizacji niestandardowych zleceń, obsługiwanych ręcznie.