Saszetkowanie

Doświadczenie w pracy na laminatach recyklingowalnych
Sachet Manufacturing

Elastyczna produkcja

Nasze usługi są doceniane przez różnych klientów:
Pharmacy chains
Sieci aptek
Międzynarodowych
Big Pharma
Duże firmy farmaceutyczne
Top 5
Scandinavia
Marki Skandynawskie
Premium jakość
Eastern markets
Rynki wschodnie
Efektywność kosztowa

Automatyzuj z nami produkcję:

Technophar logo
Kapsułek miękkich
Ultra III logo
Kapsułek twardych
Inv Pack logo
Saszetek
Sejong logo
Tabletek
Uhlmann logo
Blistrów

Polecają nas:

NutraQ4U pharmaDr.MaxPhytoPharm

NutraQ

4U Swiss Company

Dr. Max

PhytoPharm

Twoja własna dedykowana formuła dostępna od:
300 000
dawek jednostkowych
Uzyskaj ofertę

Park maszynowy

Zakres produkcji kontraktowej saszetek

Infografika dla desktop prezentująca zakres produkcji kontraktowej saszetek.Infografika dla mobile prezentująca zakres produkcji kontraktowej saszetek.

Wdrożona certyfikacja

Management System HACCP Certificate
FDA Inspected Certificate
Management System FSSC 22000 Certificate

Kontrola jakosci

dla procesu wytwarzania saszetek
Proces wytwarzania saszetek podlega bardzo ścisłej kontroli jakości na każdym etapie procesu:
1
Dobór i weryfikacja jakościowa surowców do produkcji
Weryfikowana jest kompletność i spójność dokumentacji oraz dokonywana jest ocena każdego z surowców zgodnie z planem analiz
2
Naważanie
Proces naważenia składników odbywa się zgodnie z zatwierdzoną specyfikacją technologiczną, w której dla każdej z substancji nadany jest indywidualny kod, w celu zapewnienia pełnej identyfikowalności
3
Mieszanie
Szczegółowa instrukcja postępowania definiuje kolejność oraz sposób mieszania wszystkich składników. Operator dokonuje oceny organoleptycznej mieszanki- kolor, zapach, smak.
4
Saszetkowanie
Operator w sposób ciągły kontroluje wagę, wymiary oraz szczelność saszetek, jak i jakość nadruku numeru serii i daty ważności na saszetkach
5
Pakowanie
Podczas blistrowania kontrolowane są: jakość nabicia numeru serii i daty ważności, geometria blistrów oraz ich szczelność.
Uzyskaj ofertę

Etapy procesu produkcji

Naważanie

Proces naważenia składników odbywa się zgodnie z zatwierdzoną specyfikacją technologiczną, w której dla każdej z substancji nadany jest indywidualny kod, w celu zapewnienia pełnej identyfikowalności

Mieszanie
Posiadamy mieszalniki BINowe oraz typu „V”. W produkcji wielkoskalowej mieszamy serie o wielkości wsadu do 220kg. Posiadamy 8 BINów dużej pojemności, co pozwala nam obsługiwać kilka procesów produkcyjnych w tym samym czasie, bez konieczności uwzględniania czasu na przezbrojenia.

Procesy mieszania walidujemy i sporządzamy dedykowane instrukcje dla każdego produkowanego produktu, opisane w technologii wytwarzania produktu.
Saszetkowanie

Jesteśmy w stanie produkować do 18 000 saszetek płaskich na godzinę oraz do 16 800 saszetek typu stick pack. Saszetki typu „stick pack” wykonujemy w dwóch szerokościach- 23mm i 40mm oraz długości od 60mm do 200mm. Saszetki płaskie wykonujemy w szerokości 60mm oraz długości od 60mm do 160mm. Współpracujemy z wiodącymi producentami laminatów, dzięki czemu mamy doświadczenie w pracy z laminatami o wysokiej barierowości, w tym także z laminatami, które można recyklingować.

Pakowanie
Wytworzone saszetki możemy spakować w kartoniki tradycyjne, bądź o dedykowanej konstrukcji. Saszetki pakujemy także w doypacki (wykonane z laminatów recyklingowalnnych), czy tuby.

Pytania do usług

Czy wykonują Państwo saszetki podwójne?

W naszym parku maszynowym, saszetki płaskie znacięciem bocznym możemy produkować w formie saszetek pojedynczych lub wpostaci saszetek podwójnych z perforacją pomiędzy saszetkami. Każda saszetkajest znakowana odpowiednio numerem serii i datą ważności.

Jaką ilość proszku można u Państwa zasaszetkować?

W zależności od gęstości nasypowej proszku orazinnych parametrów technicznych, mamy możliwość zapakowania produktu w saszetkio orientacyjnych gramaturach od około 2 g do około 15 g.

Czy saszetkują Państwo również żele lub płyny?

W chwili obecnej nasz park maszynowy jest zoptymalizowany pod kątem produkcji form sypkich. Nie saszetkujemy formulacji płynnych i półpłynnych.

Czy jest możliwy wybór różnych rodzajów laminatów?

Saszetki możemy wykonać w technologii tradycyjnej, jak i z laminatów papierowych, bądź wykonanych z mono laminatów, które poddają się recyklingowi.