Produkcja kontraktowa suplementów diety - producent EuroPharma Alliance Sp. z o.o.

Contract manufacturing
Produkcja kontraktowa tabletek, tabletkowanie

Szeroka gama profesjonalnych usług

Pobierz katalog

połączony z prezentacją firmy.

Pobierz katalog Europharma 2024
28 stron, waga pliku: 9MB, typ pliku: PDF

Polecają nas:

Dr.Max
Dr. Max
PhytoPharm
PhytoPharm
NutraQ
NutraQ
4U pharma
4U pharma
Zakres produkcji kontraktowej suplementów diety w Europharma
wykres produkcji kontraktowejwykres produkcji kontraktowej
produkcja kontraktowa suplementy diety

Nasz nowy zakład, wyposażony jest w nowoczesne linie produkcyjne, uznanych w świecie producentów maszyn służących do produkcji kontraktowej suplementów diety:

 • Tabletek powlekanych (Sejiong)
 • Kapsułek miękkich (Technophar)
 • Kapsułek twardych (Ultra III)
 • Saszetek płaskich i typu stick pack (INVPack, Masek Viking)
producent suplementów diety

Usługi pakowania kontraktowego

Świadczymy usługi pakowania wytworzonych na miejscu form gotowych. Dysponujemy nowoczesnymi liniami blistrującymi, w także linią Uhlmann BEC 300 ze zintegrowaną kartoniarką, dostosowaną do obsługi wysokowolumenowych szarż produkcyjnych.

Podejmujemy się usług pakowania w słoiczki na liczarkach automatycznych, zasypu w pouche, czy inne nietypowe formy opakowań. Nasza pakownia jest dostosowana zarówno do obsługi powtarzalnych zleceń wysoko nakładowych, jak i nieszablonowych produkcji, gdzie pakowanie odbywa się manualnie.

produkcja suplementów

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół technologów i specjalistów z obszaru badań i rozwoju pozwala nam skutecznie wdrażać nowe produkty z naszymi klientami, zarówno na drodze transferu technologicznego, jak i w drodze rozwoju nowych, unikalnych formulacji.

Elastyczne podejście, zrozumienie uwarunkowań biznesowych oraz doświadczenie zdobyte na wielu rynkach, zróżnicowanych pod kątem wrażliwości cenowej, czy legislacyjnej, pozwoliły nam zdobyć zaufanie dużych sieci aptecznych, największych firm farmaceutycznych oraz dużych organizacji direct sales.

Produkcja kontraktowa suplementów diety
w EuroPharma - profesjonalny partner dla
Twojej marki

EuroPharma Alliance to doświadczony producent kontraktowy suplementów diety, oferujący pełen zakres usług w zakresie produkcji kontraktowej - od rozwoju formulacji, poprzez produkcję suplementów diety, produkcję kontraktową suplementów diety, po pakowanie suplementów diety i dystrybucję gotowych wyrobów.

Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, wieloletniemu doświadczeniu w produkcji oraz elastycznemu podejściu, jesteśmy w stanie kompleksowo sprostać wymaganiom klientów na każdym etapie współpracy dotyczącej produkcji kontraktowej suplementów diety.

Nowoczesny zakład produkcyjny przystosowany
do wytwarzania suplementów diety

Sercem naszej produkcji suplementów diety jest nowy, nowocześnie wyposażony zakład spełniający rygorystyczne normy Dobrej Praktyki Produkcyjnej. Posiadamy niezbędne pozwolenia głównego inspektoratu sanitarnego.

Dysponujemy liniami technologicznymi do produkcji suplementów diety w różnych postaciach, takich jak tabletki powlekane, kapsułki twarde i miękkie, a także saszetki.
Nasz park maszynowy obejmuje m.in.:

 • Tabletkarki firmy Sejiong do produkcji tabletek różnych kształtów i rozmiarów jako formy suplementów diety
 • Enkapsulator kapsułek miękkich Technophar do produkcji kapsułek żelatynowych wypełnionych płynną zawartością
 • Maszyny do kapsułek twardych Ultra III służące do produkcji suplementów diety w postaci kapsułek w różnych rozmiarach
 • Urządzenia INVPack i Masek Viking do pakowania saszetek z proszkiem lub płynem

Park maszynowy pozwala nam elastycznie realizować zamówienia na produkcję suplementów diety na zasadzie kontraktu - zarówno wysokonakładowe serie, jak i mniejsze, powtarzalne zlecenia wytwarzania konkretnych suplementów diety.

Rozbudowane możliwości pakowania suplementów diety

Oprócz produkcji suplementów diety zajmujemy się również ich końcowym pakowaniem.
Dysponujemy nowoczesnymi liniami blistrującymi, dostosowanymi do pakowania suplementów diety w blistrach z folii PVC/Aluminium oraz zintegrowaną linią kartonującą Uhlmann BEC 300, która umożliwia nam sprawną realizację dużych zamówień. Dodatkowo, wykonujemy manualne pakowanie suplementów diety do słoiczków, saszetek, pouchy oraz innych nietypowych opakowań pojedynczych i zbiorczych. Nasz dział pakowania jest w pełni elastyczny i gotowy sprostać każdemu wyzwaniu ze strony klienta.

Rozwój i optymalizacja formulacji innowacyjnych
suplementów diety

Nasz zespół technologów i specjalistów ds. badań i rozwoju ściśle współpracuje z klientami przy wdrażaniu nowych i ulepszaniu istniejących formulacji suplementów diety pod kątem optymalizacji składu, konsystencji, smaku, stabilności itd.
Prowadzimy badania nad innowacyjnymi kompozycjami składników aktywnych na potrzeby opracowania receptury nowego suplementu diety. Analizujemy i konsultujemy możliwości produkcyjne, aby pomóc klientom wprowadzić na rynek nowy, konkurencyjny produkt.
Realizujemy transfery technologiczne innowacyjnych suplementów diety, dostarczając gotowe produkty pod marką klienta.
Jako doświadczony producent kontraktowy jesteśmy elastyczni i podchodzimy ze zrozumieniem do czasowych i budżetowych ograniczeń ze strony klientów. Dzięki temu możemy zapewnić pełni profesjonalną i terminową produkcję nowoczesnych suplementów diety przy zachowaniu ich najwyższej jakości i uzasadnionej ekonomicznie ceny.

Kompleksowa obsługa potrzeb klientów na każdym etapie produkcji i dystrybucji suplementów diety

Łącząc produkcję suplementów diety, ich pakowanie, wsparcie technologiczne i rozwojowe oraz możliwość dystrybucji pod jednym dachem, jesteśmy w stanie zrealizować suplement diety od A do Z - zgodnie z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami klientów.
Obejmuje to:

 • Konsultacje i pomoc w opracowaniu koncepcji suplementu diety
 • Badania i rozwój formulacji
 • Produkcja suplementu diety na zasadzie kontraktu
 • Pakowanie suplementu diety
 • Dystrybucja i magazynowanie wyprodukowanych serii suplementu diety
 • Transport do odbiorców

Takie kompleksowe podejście pozwala klientom skupić się na optymalnej sprzedaży i promocji swojego suplementu diety podczas gdy produkcja, magazynowanie i logistyka spoczywają po naszej stronie.

Doświadczenie i zaufanie

Przez lata zdobyliśmy cenne doświadczenie produkując suplementy diety na zlecenie i pod markami takich firm jak Dr. Max, PhytoPharm, NutriQ oraz 4U Pharma. Dzięki elastyczności naszych zdolności produkcyjnych, dbałości o najwyższą jakość i gwarancji terminowości, zyskaliśmy mocną pozycję jako kompetentny, godny zaufania partner na rynku suplementów diety.

EuroPharma to nowoczesny, doskonale wyposażony producent kontraktowy specjalizujący się w produkcji suplementów diety na każdą skalę. Oferujemy pełną gamę usług obejmującą wytwarzanie, pakowanie, dystrybucję i transport suplementów diety - gotowych do wprowadzenia na rynek pod marką naszych klientów. Skontaktuj się z nami po szczegóły oferty i wycenę produkcji kontraktowej suplementów diety dopasowaną do Twoich potrzeb!

Skontaktuj się z nami

Aby kontynuować, wpisz swój firmowy adres e-mail oparty na domenie WWW.
*
Valid number
Kapsułki miękkie
miekkie tabletki
Saszetki i opakowania
opakowania
Tabletki
tabletki
Kapsułki twarde
kapsulki twarde
Minimalna wielkość zamówienia kapsułek miękkich wynosi 400 000 szt. kapsułek
Usługa saszetkowania jest chwilowo dostępna tylko dla stałych klientów
Minimalna wielkość zamówienia saszetek wynosi 300 000 szt. saszetek
Minimalna wielkość zamówienia tabletek wynosi 300 000 szt. tabletek
Minimalna wielkość zamówienia kapsułek twardych wynosi 300 000 szt. kapsułek
Prosimy nie podawać ilości opakowań.
Dziękujemy! Twój formularz został wysłany
Zapoznaj się z naszymi ofertami cenowymi.
Przepraszamy. Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza