Produkcja kontraktowa suplementów diety

Contract manufacturing
Contract manufacturing

Szeroka gama profesjonalnych usług

W Europharma Alliance, jako jedni z nielicznych w Polsce, oferujemy tak szeroką gamę profesjonalnych usług w zakresie produkcji kontraktowej suplementów diety.

Zakres produkcji kontraktowej suplementów diety w Europharma
wykres produkcji kontraktowejwykres produkcji kontraktowej
Contract manufacturing

Nasz nowy zakład, wyposażony jest w nowoczesne linie produkcyjne, uznanych w świecie producentów maszyn służących do produkcji kontraktowej suplementów diety :

  • Tabletek powlekanych (Sejiong)
  • Kapsułek miękkich (Technophar)
  • Kapsułek twardych (Ultra III)
  • Saszetki płaskie i typu stick pack (INVPack, Masek Viking)
blistrowanie

Usługi pakowania kontraktowego

Świadczymy usługi pakowania wytworzonych na miejscu form gotowych. Dysponujemy nowoczesnymi liniami blistrującymi, w także linią Uhlmann BEC 300 ze zintegrowaną kartoniarką, dostosowaną do obsługi wysokowolumenowych szarż produkcyjnych.

Podejmujemy się usług pakowania w słoiczki na liczarkach automatycznych, zasypu w pouche, czy inne nietypowe formy opakowań. Nasza pakownia jest dostosowana zarówno do obsługi powtarzalnych zleceń wysoko nakładowych, jak i nieszablonowych produkcji, gdzie pakowanie odbywa się manualnie.

Contract manufacturing

Doświadczony zespół

Doświadczony zespół technologów i specjalistów z obszaru badań i rozwoju pozwala nam skutecznie wdrażać nowe produkty z naszymi klientami, zarówno na drodze transferu technologicznego, jak i w drodze rozwoju nowych, unikalnych formulacji.

Elastyczne podejście, zrozumienie uwarunkowań biznesowych oraz doświadczenie zdobyte na wielu rynkach, zróżnicowanych pod kątem wrażliwości cenowej, czy legislacyjnej, pozwoliły nam zdobyć zaufanie dużych sieci aptecznych, największych firm farmaceutycznych oraz dużych organizacji direct sales.

Skontaktuj się z nami

Dziękujemy! Twój formularz został wysłany
Przepraszamy. Wystąpił błąd podczas wysyłania formularza