Tabletki powlekane i niepowlekane

Bogate doświadczenie w powlekaniu otoczkami bez dwutlenku tytanu i granulowaniu
Tablet manufacturing

Elastyczna produkcja

Nasze usługi są doceniane przez różnych klientów:
Pharmacy chains
Sieci aptek
Międzynarodowych
Big Pharma
Duże firmy farmaceutyczne
Top 5
Scandinavia
Marki Skandynawskie
Premium jakość
Eastern markets
Rynki wschodnie
Efektywność kosztowa

Automatyzuj z nami produkcję:

Technophar logo
Kapsułek miękkich
Ultra III logo
Kapsułek twardych
Inv Pack logo
Saszetek
Sejong logo
Tabletek
Uhlmann logo
Blistrów

Polecają nas:

NutraQ4U pharmaDr.MaxPhytoPharm

NutraQ

4U Swiss Company

Dr. Max

PhytoPharm

Twoja własna dedykowana formuła dostępna od:
300 000
dawek jednostkowych
Darmowa wycena

Park maszynowy

Dostępne formaty

Masa tabletki
Kształt stempla
mg
90-110
200-250
275-325
400-500
600-700
700-800
1000-1300
Oval
6
8
10
11
x
12
16
Oblong
10x5
12x6,5
13x6
15x8,0
17x8,5
15,5x9,8
19x9,5
Możliwe dostępne formaty:
square shape
Kwadrat
rectangle shape
Prostokąt
almond shape
Migdał
diamond shape
Diament
triangle shape
Trójkąt
Zakres produkcji

kontraktowej tabletek

Wykres w wersji desktop, prezentuje zakres produkcji kontraktowej tabletek.Wykres w wersji mobile, prezentuje zakres produkcji kontraktowej tabletek.

Wdrożona certyfikacja

Management System HACCP Certificate
FDA Inspected Certificate
Management System FSSC 22000 Certificate

Kontrola jakosci

dla procesu wytwarzania tabletek
Proces wytwarzania tabletek podlega bardzo ścisłej kontroli jakości na każdym etapie procesu:
1
Dobór i weryfikacja jakościowa surowców do produkcji
Weryfikowana jest kompletność i spójność dokumentacji oraz dokonywana jest ocena każdego z surowców zgodnie z planem analiz
2
Naważanie
Proces naważenia składników odbywa się zgodnie z zatwierdzoną specyfikacją technologiczną, w której dla każdej z substancji nadany jest indywidualny kod, w celu zapewnienia pełnej identyfikowalności
3
Granulowanie

Jeżeli zachodzi konieczność, przed przystąpieniem do tabletkowania, surowce poddawane są procesowi granulacji. Proces kończy się kalibracją za pomocą sit, gwarantujących uzyskanie granulatu o pożądanej wielkości cząsteczek
4
Mieszanie
Szczegółowa instrukcja postępowania definiuje kolejność oraz sposób mieszania wszystkich składników. Operator dokonuje oceny organoleptycznej mieszanki- kolor, zapach, smak.
5
Tabletkowanie
Podczas całego procesu analizowana jest grubość, masa, wygląd oraz twardość, ścieralność i czas rozpadu tabletek
6
Powlekanie
Podczas całego procesu, kontrolowana jest masa oraz wygląd tabletek
Uzyskaj darmową wycenę

Etapy procesu produkcji

Granulacja
Dysponujemy granulatorem i wieżą fluidyzacyjną. Formulacje bardziej wymagające, nie nadające się do tabletkowania bezpośredniego są w pierwszej kolejności granulowane. 
Mieszanie
Posiadamy mieszalniki BINowe oraz typu „V”. W produkcji wielkoskalowej mieszamy serie o wielkości wsadu do 220kg. Posiadamy 8 BINów dużej pojemności, co pozwala nam obsługiwać kilka procesów produkcyjnych w tym samym czasie, bez konieczności uwzględniania czasu na przezbrojenia.

Procesy mieszania walidujemy i sporządzamy dedykowane instrukcje dla każdego produkowanego produktu, opisane w technologii wytwarzania produktu.
Tabletkowanie
Posiadamy zdolność tabletkowania do 222.000 tabletek na godzinę. Aktualnie mamy możliwość produkcji tabletek okrągłych o średnicy 12mm oraz oblong o wymiarach 19,0x9,5mm lub 17,0x8,5mm. Współpracujemy z uznanymi wytwórcami oprzyrządowania do tabletkarek, jesteśmy wstanie w razie potrzeby dobrać inne formaty, wg potrzeb klienta. Wszystkie produkowane tabletki są przepuszczane przez wykrywacz metalu.
Powlekanie
Rdzenie tabletek możemy powlekać różnymi kolorami otoczek w zależności od oczekiwań klientów. Tabletki powlekane są łatwiejsze do połknięcie, a po przez użycie otoczek można zamaskować nieprzyjemny smak/zapach oraz chronić substancję czynną znajdującą się w rdzeniu przed czynnikami zewnętrznymi. Posiadamy doświadczenie w powlekaniu tabletek otoczkami bez tlenków tytanu. Dzięki bliskim, wieloletnim kontaktom z wytwórcami otoczek jesteśmy wstanie w krótkim czasie opracować otoczki w wybranym kolorze.
Pakowanie
Wytworzone tabletki możemy dostarczyć, jako: produkt luzem (BULK), w blistrach, blistrach i kartonikach, słoiczkach plastikowych z etykietą, w pouchach.

Posiadamy wysokowydajne linie blistrujące z automatyczną kartoniarką, a także liczarki automatyczne dla pakowania w słoiczki, czy pouche.

Nasza pakownia jest także dostosowana do realizacji nieszablonowych zleceń, w których produkty są pakowanie manualnie.

Pytania do usług

Czy powlekają Państwo skomplikowane formulacje?

Dzięki wyposażeniu naszego nowoczesnym parku maszynowego w wieżę granulacyjno-fluidyzacyjną, radzimy sobie z tabletkowaniem uciążliwych technologicznie surowców, takich jak np. diosmina lub kolagen, poddając je wcześniejszemu procesowi granulacji przed rozpoczęciem tabletkowania.

Jakie rodzaje tabletek mogą Państwo wyprodukować?

Posiadamy rozległe doświadczenie w produkcji tabletek powlekanych zgodnie z najnowszymi trendami rynkowymi (bez dodatku TiO2). Ponadto, wykonujemy wygodne w użyciu, niepowlekane tabletki ulegające rozpadowi w jamie ustnej (tzw. ODT).

Jakie możliwości wizualne tabletek Państwo oferują?

W zależności od zapotrzebowania, wyprodukowane u nas tabletki mogą być powlekane na kolorowo, posiadać grawer lub podziałkę oraz mieć różne kształty.

Czy produkują Państwo tabletki o przedłużonym uwalnianiu?

Tak.

Czy podejmują się Państwo dedykowanych projektów?

Na wszystkie powyższe pytania odpowiemy w krótkim czasie. Nasze zespół skutecznie podejmuje się nieszablonowych, dedykowanych projektów rozwojowych. Skontaktuj się z nami, a dedykowany key account, omówi z Tobą kluczowe elementy Twojego pomysłu. Jeżeli obawiasz się o ochronę Twojej wartości intelektualnej, podpiszemy z Tobą NDA, która zapewni Ci ochronę i swobodną komunikację na temat danych wrażliwych.